Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

KALU INDUSTRY

Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Yuki'nin şirketi, üstün kalitesi ve cazip fiyatları için sıcak karşılama ile buluşmuş köklü bir üretim şirketidir.

—— Paul Millsap

They have near 50 extrusion press from 500 tons to 6800 tons! Is it amazing? If you are interested , please do not hesitated to contact them.

—— jasim khalifa

I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Ben sohbet şimdi

KALU INDUSTRY

1
KALU INDUSTRY
KALU

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : xinyu
No. Çalışanları : 500~1000
Yıllık satış : 50 Million-100 Million
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 70% - 80%
1993 yılında kurulan Jiangyin Xinyu Dekorasyon Malzemesi Co, Ltd - Kalu Sanayi. yüksek sınıf mimari kapı ve pencereler kesit çubukları, dekorasyon kesit çubukları ve endüstriyel kesit çubukları uzmanlaşmış bir firma. Mükemmel coğrafi konumu ile 'Zengin Malzeme ve Doğal Hazine, Onur Kahramanları Üreten Zarif Güzel Yer' olarak adlandırılan, tamamen gelişmiş bilim ve teknolojinin avantajlarından ve küresel pazara ilerlemek için uygun ulaşımdan yararlandık.

Kurumsal, en yeni otomasyon üretim tekniği akışını, ISO9001 kalite yönetim sisteminin yönetim modunu ve gelişmiş test yöntemini benimser, gövde, ekstrüzyon, oksijenasyon, elektroforez, toz sprey boya, ahşap tahıl transferi ve takım gövdesini tek bir gövdeye entegre eder. Uluslararası ileri düzeyde yüksek sınıf mimari kapı ve pencereler kesit çubukları, dekorasyon kesit çubukları ve endüstriyel kesit çubuklarının geniş çeşitlerini üreten profesyonel bir kuruluştur. Bu arada, biz de tasarım ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli özel kesit çubukları yapmak. Sonuç olarak, şirket her yıl 20.000 metrik tonun üzerinde 'Xinyu' marka ürünler üretmektedir.

Ürünlerimizin kalitesi 'Ulusal Denetim Ücretsiz ve Jiangsu İl Ünlü Marka' gibi birçok onur kazandı. Ayrıca, ürünlerimiz uluslararası yapı malzemesi endüstrisinin gelişim trendini karşılamaktadır. Güçlü yaşam gücünü gösteren tüm boyutlara sahip bir dizi çeşit vardır. Özellikle, 'Xinyu' marka yanmaz imitasyon ahşap tahıl alüminyum kesit çubukları ve çevre koruma enerji tasarrufu hot-cut serin köprü kesit çubukları, müşterilerimiz tarafından derinden güvenilen renkli ve gerçekçi görünüm ve yüksek dereceli kalite ile uluslararası düzeyde ileri düzeyde transfer baskı yapıyor.

Yenilikçi ürünlerin sürekli geliştirilmesi için büyük çaba sarf ettikten sonra, 'Kalite, Fiyat, Kredi Durumu ve Hizmet' kılavuz ilkesini yürütmekte ısrar ediyoruz.

Kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunan, şimdi karşılıklı faydaya dayalı yurtdışı müşterileri ile daha büyük işbirliği arıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

MÜŞTERİLERİMİZ:

İletişim bilgileri
KALU INDUSTRY

İlgili kişi: Mrs. Lu

Tel: 86-13921958849

Faks: 86-510-86909988

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)