Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
KALU INDUSTRY
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Isı Emici Profiller

Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması

Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Yuki'nin şirketi, üstün kalitesi ve cazip fiyatları için sıcak karşılama ile buluşmuş köklü bir üretim şirketidir.

—— Paul Millsap

Kalu'dan alüminyum soğutucu satın alıyoruz, bu şirketin hizmetinden çok memnunum, işlerinin daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyorum.

—— Manoj Singh

I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Ben sohbet şimdi

Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması

Stamping Aluminium Heat Sink Profiles With Drilling Locations Alloy T8
Stamping Aluminium Heat Sink Profiles With Drilling Locations Alloy T8 Stamping Aluminium Heat Sink Profiles With Drilling Locations Alloy T8 Stamping Aluminium Heat Sink Profiles With Drilling Locations Alloy T8

Büyük resim :  Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangyin, Çin
Marka adı: KALU
Sertifika: ISO9001/ISO14001/OHSAS 18001
Model numarası: KL-02242
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500KG
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: EP kağıdı, Shrink film, Kraft kağıdı, ihracat paketleme standardına göre, özel paketleme mevcuttur
Teslim süresi: Mevduatınızı aldıktan sonra 20 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T,30% avans depozitosu, bakiye yüklemeden veya danışmadan önce ödenir.
Yetenek temini: ayda 6500 ton
Detaylı ürün tanımı
Marka: KALU Alüminyum alaşım veya değil: Alaşım mı
öfke:: T3-T8 Yüzey işleme: anodizasyon
delik tipi: Delme, havşa açma, frezeleme, raybalama, delik işleme ve kılavuz çekme İşlem: Damgalama/geri döndürme/bükme/delikli/çizim
Vurgulamak:

Delme Yerleri Alüminyum Soğutucu Profiller

,

Alaşımlı T8 Alüminyum Soğutucu Profiller

,

Damgalama Alüminyum Soğutucu Profiller

Sondaj Konumları ile Özelleştirilmiş Büyük Alüminyum Isı Emici Profiller

Tanım:

KALULED ısı emiciler, elektronik ısı emiciler, alüminyum ekstrüzyon profilleri, alüminyum muhafazalar ve ekstrüzyon kalıplarının araştırma, geliştirme, satış ve servisi ile uğraşan profesyonel bir üretici.Ürün geliştirme ve tasarım, kalite kontrol ve teftişe odaklanan mükemmel ekiplerimiz ve 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren şirketimiz var.Ayrıca ISO 9001 belgesini de almış bulunmaktayız.Ayrıca ODM ve OEM siparişlerini de memnuniyetle karşılıyoruz.İşbirliği kurmak ve bizimle birlikte parlak bir gelecek yaratmak için yurtdışından gelen müşterileri sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

Malzeme
ekstrüzyon alüminyum 6063-T5,6061-T6.(al,mg,si0.5,f22)
Yüzey
Eloksal, boya, toz boya, elektrokaplama, cila, fırça vb. için özelleştirilebilir.
Ekstruder
600 tondan 12000 tona kadar makine.
paket
Önce EP kağıt ve karton ile paketlenecek, ardından kontrplak palet ile paketlenecek. İsteğe göre özelleştirilebilir.
Nakliye limanı
Şanghay
Kurşun zamanı
Seri üretim için 20 gün.
avantaj
1.Örnek Sipariş ve Küçük Sipariş kabul edilebilir, 24 saat çevrimiçi hizmet ve Hızlı Alıntı/Teslimat.
2.Teslimat yöntemleri: DHL,EMS,UPS veya Fedex (hızlı ve daha güvenli).
3. WuXi, Çin'in üretim üssünde yer almaktadır. Ayrıca müşterilerin gereksinimlerine ve ürün uygulamalarına göre müşteri tasarımına yardımcı oluyoruz.

Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması 0                 Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması 1

SSS:

1) Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Biz fabrikayız, bu yüzden size çok rekabetçi fiyat ve çok hızlı teslim süresi sunabiliriz, numune alma süremiz 3-7 gündür, seri üretim teslim süresi 15-20 gündür.
2) Bazı örnekler sağlanabilir mi?
Evet, sadece biraz numune maliyetine ihtiyacımız var, seri üretime geçtiğimizde geri iade edeceğiz.
3) Çizimim siz aldıktan sonra güvende olacak mı?
Evet, izniniz olmadıkça tasarımınızı üçüncü şahıslara vermeyeceğiz.
4) Kalitesiz olduğu tespit edilen alınan parçalarla nasıl başa çıkılır?
Lütfen tüm ürünlerimizin teslimattan önce kalite kontrolden geçirildiğinden ve denetim raporuyla kabul edildiğinden emin olun ve genellikle herhangi bir uygunsuzluk olmayacaktır: uygunsuzluk durumunda lütfen hemen bizimle iletişime geçin, birkaç fotoğraf çekin, sorunları kontrol edip onları yeniden çalıştıracağız. veya ilk seferde onarılması ile oluşan nakliye masrafları firmamız tarafından karşılanır.
5) Şirketinizin Ticaret güvencesi?
Evet %100 kaliteyi garanti eder, %100 teslimat süresini garanti eder

Diğer ürünler

Delme Yerleri Alaşımlı T8 ile Alüminyum Isı Emici Profillerin Damgalanması 2

İletişim bilgileri
KALU INDUSTRY

İlgili kişi: Mrs. Lu

Tel: 86-17365311230

Faks: 86-512-56955713

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)