Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
KALU INDUSTRY
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Endüstriyel Profil

Özel Ekstrüde Alüminyum Endüstriyel Profil Motor Muhafazası T5

Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Çin KALU INDUSTRY Sertifikalar
Yuki'nin şirketi, üstün kalitesi ve cazip fiyatları için sıcak karşılama ile buluşmuş köklü bir üretim şirketidir.

—— Paul Millsap

Kalu'dan alüminyum soğutucu satın alıyoruz, bu şirketin hizmetinden çok memnunum, işlerinin daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyorum.

—— Manoj Singh

I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Ben sohbet şimdi

Özel Ekstrüde Alüminyum Endüstriyel Profil Motor Muhafazası T5

Custom Extruded Aluminum Industrial Profile Motor Housing T5
Custom Extruded Aluminum Industrial Profile Motor Housing T5 Custom Extruded Aluminum Industrial Profile Motor Housing T5 Custom Extruded Aluminum Industrial Profile Motor Housing T5 Custom Extruded Aluminum Industrial Profile Motor Housing T5

Büyük resim :  Özel Ekstrüde Alüminyum Endüstriyel Profil Motor Muhafazası T5

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KALU
Sertifika: ISO9001
Model numarası: KL-03081
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 200KG
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: İhracat paketleme standardına göre, özel paketleme mevcuttur
Delivery Time: Within 25 days after received your deposits
Ödeme koşulları: T / T,% 30 peşin mevduat, yüklemeden önce ödenen bakiye veya danışmanlık
Yetenek temini: ayda 3000 ton
Detaylı ürün tanımı
İsim: Motor Gövdesi Seviye: 6000 serisi
alaşım veya değil: Alaşım mı Renk: Siyah veya özelleştirilmiş
İşleme Hizmeti: Bükme, Kesme Başvuru: Soğutucu
Vurgulamak:

Özel Ekstrüde Alüminyum Endüstriyel Profil

,

Motor Muhafazası Ekstrüde Alüminyum Profil

,

T5 Ekstrüde Alüminyum Profil Motor Muhafazası

Motor Muhafazası Özel Ekstrüde Alüminyum Endüstriyel Profil

Şirket Profili:

KALU firması alüminyum profil üretiminde 15 yılı aşkın üretim tecrübesine sahiptir.Ürünleri, müşteri gereksinimlerine göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebiliriz.

Firmamız bina kapı ve pencere profilleri, genel profiller, dekoratif profiller, özel işlem profilleri, otomobil parça profilleri ve diğer endüstriyel profillerin üretiminde uzmanlaşmış bir profil üreticisidir.

Müşterinin tasarım sürecinin erken katılımı sırasında, süreç fizibilitesi, maliyet azaltma ve işlev yaklaşımı açısından müşterilerimize profesyonel girdiler veriyoruz.Teknik soruşturma ve ticari işbirliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanım:

Öğe
Motor GövdesiÖzel Ekstrüde Alüminyum
Isı tedavisi
T5, T6, müşterinin gereksinimlerine göre
Yüzey İşlem
Eloksal, Elektroforez, Kaplama, vb.
Üretim kapasitesi
Ayda 3000 ton, yılda 30000 ton.
OEM hizmeti
Alüminyum profiller için mevcuttur
Teslimat
Özel alüminyum muhafazanın ödenmesinden sonra 20-25 iş günü

Temel yetkinlik:

1. 15 yılı aşkın profesyonel üretim tecrübesi.İhtiyaçlarınızı daha iyi biliyoruz.

2. İlk çizim tasarımından, Malzeme seçim yardımına, Deneme ve seri üretimden Son montaj ve sevkiyata kadar Özel kalıp tasarımının Tek Noktadan Hizmeti.İyi montaj işlevine sahip bitmiş ürünler elde etmenizi sağlamak için.

3. İyi yönetim ortamı altında yüksek vasıflı ve iyi eğitimli çalışma ekibi.Ürünlerinizin yüksek kalitesinden emin olmak için.

4. Büyük ve güçlü üretim kapasitesi.Yüksek taleplerinizi çok iyi karşılamak için.

5. Aynı kalite gereksinimlerine göre en iyi fiyat.Projenize en ekonomik çözümle yardımcı olmak için.

6. Çok sıkı bir kalite kontrol sürecimiz var.Nitelikli ürünleri sizin için teslim etmek.

7. Güvenilir paket ve zamanında esnek teslimat.Ürünün sizin tarafınızdan iyi karşılandığını garanti etmek için.

8. Hızlı yanıt ile 24 saat çevrimiçi hizmet.Herhangi bir sorunuzu veya sorunuzu desteklemek için.

Ambalajlama:

1. Paket Paketleme:

İç kısım: Her bir parçayı korumak için plastik koruyucu film ile paketlenmiştir.

Dış: Su geçirmez kraft kağıt veya EPE film ile demet olacak şekilde sarın.

2. Karton Ambalaj:

İçinde: Her adet bir plastik torba içinde paketlenir.

Dış: Bir kartona konulan miktar numaraları.

3. Ahşap Palet Ambalajı:

İçinde: Demetler veya karton ambalajlar.

Dış: Bir ahşap palet üzerine yüklenmiş demet veya karton sayısı.

4. Müşterilerin İsteği Olarak Özelleştirilmiş Ambalaj Mevcuttur.

İletişim bilgileri
KALU INDUSTRY

İlgili kişi: Mrs. Lu

Tel: 86-17365311230

Faks: 86-512-56955713

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)